Клієнтам

RU UA

Завдяки перевагам і високій гнучкості нашої технології, ТОВ Пєлікан Пластік може виконувати замовлення за вимогами і розмірами кожного індивідуального клієнта, при цьому розмір мінімальної партії у більшості випадків 20 000 пакетів.

При розміщенні замовлення клієнт повідомляє:

  1. Розміри необхідних пакетів і їх конфігурацію - наявність донної складки, клапана, вентиляції і так далі
  2. Спосіб пакування - ручний, напівавтоматичний, автоматичний.
  3. Необхідна кількість.
  4. Необхідні терміни постачання (як правило, час від моменту розміщення замовлення до його відвантаження складає 10 - 12 робочих днів).

Підтвердженням замовлення є рахунок що виставляється клієнтові. У вартість нашої продукції завжди включена вартість її доставки до складу перевізника в місті клієнта. В окремих випадках доставка або самовивіз продукції узгоджуються додатково.

Оскільки ми виготовляємо кожне замовлення індивідуально, та кінцева кількість виконаного замовлення може відрізнятися від первинної заявки на +/- 10%. При цьому рахунок і оплата замовлення коригуються відповідно.

Упаковка продукції робиться в коробки з гофрокартону з чіткою маркіровкою, з вказівкою артикулу і кількості.

Доставка замовлень організовується нашими менеджерами через перевізників "Нова Пошта", САТ, "Деливери" або за узгодженням з клієнтом до складу перевізника міста призначення.

При виникненні питань при розміщенні замовлення (конфігурація пакету, розміри і так далі) просимо звертатися до наших менеджерів (Контакти) для отримання консультації і технічної підтримки.