Охорона довкілля і біорозкладання

RU UA

Останніми роками гостро постало питання охорони довкілля і турботи про екологію. В зв'язку з цим багато уваги приділяється, зокрема, утилізації упаковки з полімерних матеріалів і у тому числі полімерних пакетів. Утилізація і вторинна переробка більшості полімерних компонентів упаковки украй скрутна, а найчастіше просто неможлива зважаючи на широкий спектр вживаних матеріалів, неможливість їх розділення і ідентифікації в реальних умовах. Тому ведуться розробки у напрямі обмеження терміну життя пакувальних матеріалів, зокрема надання їм властивостей необхідних для біорозкладання в природних умовах. В цьому випадку, пакувальний матеріал після використання потрапляє на звалище і розкладається під впливом природних умов (ультрафіолет, кисень, волога і мікроорганізми)на базові складові - воду, вуглекислий газ і біомасу.

Охрана окружающей среды и биоразложение Гарантийное письмо

Нашою організацією були проведені роботи із створення біорозкладаної версії нашої плівки з програмованим терміном служби. Біорозкладана композиція на основі поліолефінової плівки випускається ТОВ Пєлікан Пластик на основі ліцензійної угоди з компанією EPI, Канада. Властивості біорозкладності підтверджені випробуваннями за стандартом ISO 14021, ASTM6954, BS 8472. Випробування продемонстрували повне біорозкладання плівки в природних умовах впродовж 2-х років після її використання.

Біорозкладана продукція ТОВ Пєлікан Пластік задовольняє директивам:

  • Управління по контролю за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів в США (FDA)
  • Європейській комісії з контролю якості продуктів харчування (EFSA)
  • Базовій директиві (89/109/EEC)
  • Директиві пластмас (2002/72/EC)
  • Канадській комісії з контролю якості продуктів харчування (CFIA)

Таким чином ми добилися подвійного позитивного ефекту:

  • зменшення загальної кількості упаковки зважаючи на її меншу товщину;
  • повного біорозкладання використаної упаковки в природних умовах.

На вимогу клієнта можливе постачання пакетів з біорозкладної плівки, що позитивно впливає на імідж клієнта і маркетинг продукції, а також виключає претензії з боку регулюючих органів.

Приклад пакету до кінця циклу використання
Фоторозкладання, використовуючи пряме сонячне світло

33 дні
на звалищі
55 днів
на звалищі
33 дня на свалке 55 дней на свалке