Про компанію

RU UA

Компанія ТОВ Пєлікан Пластік була організована в 2007 році з метою розробки та виробництва прогресивної і економічної упаковки для хлібобулочних виробів. 

Нашим досягненням є високоміцна, модифікована, поліолефінова плівка, що має допуск до контакту з харчовими продуктами. Подальшим розвитком нашої роботи стало створення екологічно сприятливого варіанту плівки, а саме композиції, яка бiологично та програмовано розкладається в природному середовищі та не вимагає утилізації.

На основі розроблених плівок наша організація виробляє:

Висока міцність, прозорість, морозостійкість та інші переваги нашої плівки дозволили їй успішно конкурувати з CPP, BOPP і ПВД на ринку пакувальних матеріалів. Можливість виготовлення упаковки низької товщини (від 10 мкм) дозволяє значно зменшити витрати сировини, а отже, і кінцеву вартість одиниці упаковки. Як правило, заміна пакетів з CPP і BOPP на пакети з нашої поліолефінової плівки дозволяє нашим клієнтам отримати економію 20-30% при збереженні, а іноді і поліпшення функціональних якостей упаковки.

Чудова зварюваність та морозостійкість (до-40 ºС) поліолефінової плівки, виробленої ТОВ Пєлікан Пластік, забезпечує високу надійність пакетів з неї, на відміну від упаковки з CPP і BOPP, які доволі часто проявляють низьку міцність бічних швів і крихкість при знижених температурах. Збереження міцності та оптичних властивостей при низьких температурах (до-40ºС) дозволяє успішне застосування пакетів з нашої плівки для пакування і транспортування заморожених продуктів.

Можливо виробництво плівок і пакетів з флексографічним друком  до 8 кольорів і повнокольоровим друком при тиражах від 40 тисяч відбитків.

Харчова плівка (стретч, клінг) для побутового сегмента і HORECA (організацій громадського харчування) відрізняється від конкуруючих пропозицій високою міцністю, розтягуванням і прозорістю, а також економічною ефективністю, оскільки випускається в товщині 6, 7, 8 і 9 мікрон. Можлива реалізація плівки в будь-яких форматах, як роздрібних від 20 метрів до джамбо рулонів для подальшого розмотування клієнтом.

Висококваліфікований колектив нашої організації докладає максимум зусиль для задоволення вимог наших клієнтів і забезпечує якісне та своєчасне виконання всіх замовлень. Наші клієнти можуть бути впевнені в своєчасних поставках якісних пакувальних матеріалів для свого виробництва.