Виробництво

RU UA

Підготовка дизайнів
На нашому підприємстві встановлений увесь комплекс найсучаснішого технологічного устаткування, необхідний для повного циклу виробництва різних типів упаковки. А будь-яка упаковка розпочинається з дизайну. Досвідчені фахівці дизайн-студии, спільно з технологом по друку, проводять допечатную підготовку оригінал-макетів для подальшого виведення друкарських форм. У роботі використовуються новітні програми підготовки файлів, що дозволяють здійснювати кольорокорекцію, що враховує профіль устаткування, і адаптацію до процесу флексографічного друку

Екструзія
Основою високої якості продукції є ділянка екструзії, що виробляє плівку із заданими характеристиками під кожного конкретного замовника. Ми робимо плівку завтовшки від 6 до 120 мкм.

Друк до 8 кольорів
Устаткування для флексодрукування, досвідчені друкарі, відпрацьована технологія друку, строга фіксація  та  поетапний контроль технологічних параметрів по кожному замовленню -  усе це дозволяє підтримувати високу якість відбитку упродовж усього процесу друку.

Виготовлення пакетів
З готової плівки, за бажанням замовників, ми можемо виготовити будь-які типи готових пакетів.

Висновок
Маючи великий досвід виробництва упаковки для різних галузей промисловості, постійно експериментуючи з різними полімерними матеріалами, ми допомагаємо замовникові отримати оптимальну комбінацію матеріалу під упаковуваний продукт, забезпечивши не лише збереження і відмінний зовнішній вигляд упаковки, але і оптимальну собівартість. Це дає нам можливість зробити Вам унікальну пропозицію по співвідношенню ціна/якість - отримати від одного виробника увесь спектр використовуваної у виробництві упаковки. В результаті -виграш в швидкості, транспортних витратах і економії оборотних, і усе це при безумовній якості.

Замовивши у нас зразок матеріалу з необхідною структурою, Ви зможете переконатися в якості продукції, що випускається нами, і унікальності цінової пропозиції.