Замовлення в 4 кроки

RU UA

Для отримання пакетів або плівки з друком вам потрібно зробити всього 4 кроки

КРОК №1. Розрахунок вартості пакета, упаковки.

Подати заявку на розрахунок вартості виготовлення пакетів по вашим параметрам можна за телефонами (050) 415 35 16, (050) 4. 906 906, (048) 743 09 10, (048) 770 26 28
Ми зацікавлені вваших дзвінках  і докладемо всіх зусиль, щоб ви отримали розрахунок вартості якомога швидше.

КРОК №2. Підготовка дизайну до виробництва.
Якщо у вас немає готового робочого дизайну пакета або упаковки - це не біда. Нам досить отримати від вас макет, або  проект, який у вас є, або словесний опис ідеї малюнка. Наш досвід і знання, дозволяють запропонувати вам варіанти дизайну в необхідної для виробництва якості.

КРОК №3. Укладення договору, специфікації, виписка рахунку, передоплата, виробництво.
На ваші реквізити оформляються:    договір, специфікація, технічне завдання, рахунок ,  яки надаються вам для підписання.
Після підписання документів, ми очікуємо передоплати (зазвичай це  50%  від суми договору), і починаємо виробництво. Термін виготовлення складає від 10 до 21 робочого дня.

КРОК №4. Остаточний розрахунок, доставка.
Після виготовлення пакетів, упаковки, покупцеві виставляється скоригований рахунок, згідно фактичної кількості  виготовленої продукції, та очікується остаточний розрахунок за продукцію. При надходженні оплати, оформляється доставка продукції на склад Замовника, або на склад Перевізника.